Belsos Botanik Cafe Hizmetinizde

Belsos Botanik Cafe Hizmetinizde

Şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe bir ortam sunan Belsos Botanik Cafe, her mevsim ayrı bir güzellik ve huzur vadediyor. Orduzu/Pınarbaşı’nda yer alan mekan, misafirlerine doğal bir ortamda keyifli vakit geçirme imkanı sağlıyor.

 

Belsos Botanik Cafe, Pınarbaşı C Tipi Hayvanat Bahçesi’nin yanında, Yeni Malatyaspor Tesisleri karşısında yer alıyor. Sabah 08:00’de açılan mekan, akşam 17:00’ye kadar hizmet veriyor.

Hizmetlerimiz:
– Rezervasyon:0538 325 52 44 numaralı telefondan rezervasyon yapabilirsiniz.
– Ödeme Kolaylığı:Kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir.
– İbadet İmkanı:Bay ve bayan mescidi bulunmaktadır.
– Aile Dostu:Çocuk oyun parkı mevcuttur.
– Otopark:Araçlarınız için otopark hizmeti sunulmaktadır.

Belsos Botanik Cafe, doğanın tadını çıkarırken huzurlu ve keyifli anlar yaşamak isteyen herkesi bekliyor.

Doğanın Kalbinde Huzuru Keşfedin
Şehrin karmaşasından kaçıp doğanın içinde huzur bulmak isteyenler için Belsos Botanik Cafe mükemmel bir kaçış noktası. Yeşillikler içinde, sakin ve dinlendirici bir atmosferde, sevdiklerinizle birlikte keyifli anlar yaşayın.

Belsos Botanik Cafe, her mevsim farklı bir güzellik sunan doğası ve çeşitli hizmetleriyle sizleri bekliyor. Güne güzel bir kahvaltı ile başlayın, öğleden sonra keyifli bir kahve molası verin, çocuklarınız parkta eğlenirken siz de yeşillikler arasında huzurun tadını çıkarın.

Konum:
Belsos Botanik Cafe, Orduzu/Pınarbaşı’nda, Pınarbaşı C Tipi Hayvanat Bahçesi’nin yanında, Yeni Malatyaspor Tesisleri karşısında yer alıyor.

Çalışma Saatleri:
– Sabah 08:00 – Akşam 17:00

İletişim:
– Telefon:0538 325 52 44

Herkesi bekliyoruz, doğanın tadını çıkarın.