Yaşam Ve Spor Merkezi Malatyalılardan Yoğun İlgi Görüyor

Yaşam Ve Spor Merkezi Malatyalılardan Yoğun İlgi Görüyor

2016 yılında hizmete başlayan Malatya Büyük Şehir Belediyesi bünyesinde olan Yaşam ve Spor Merkezi haftanın 6 günü çeşitli branşlarda hizmet veriyor. Vatandaşlardan yoğun talep gören merkez 3 bini aşkın üyesiyle Malatyalıların beğenisini kazanmakta.

Belsos birimine bağlı Yaşam ve Spor Merkezi Haftanın 6 günü Sabah 7:00 ve Akşam 23:00 arasında hizmet veriyor. 
Her yaş grubunun hizmet alabildiği, Yaşam ve Spor Merkezi Cimnastik, Taekwondo, Plates, Step Aerobik, KickBoks gibi braşlarda tam donanımlı hocalarıyla eğitime son hız devam ediyor. 
Tekvando Antrenörü Şeyda Ezel Talebin yoğun ve katılımcıların oldukça memnun olduğunu dile getirerek ; Cimlastikte 4-12 yaş gruplar arasında, tekvando’da 6 ve 16 yaş gruplarında kickboksta ise çocuk ve yetişkin gruplarına eğitim verildiğini dile getirdi.
Yüzme ve Tekvando Antrenörü Mehmet Sarı: Yüzme derslerinde ilk etapta temel eğitim olarak suda adapte süreci ve yaşama süreci ile bir ayda toplam 6 dersle üyelerimize eğitim veriyoruz.
Haftanın 2 günü birer saat toplamda 8 saatlik derslerin olduğunu, temel eğitimlerin 15 metre uzunluğa, 1 metre derinlğine sahip 3 bölümlü havuzlarda verirdiğini aktaran Sarı, Eğitimlerin 6 yaş ve sonrası yaş gruplarına uygun olduğunu belirtti.  Sarı, katılımcı sayısından memnun olduklarını ve 12 ay hizmet veren bir tesis olarak ekip ve üyelerimizle birlikte bu işi devam ettirme noktasında kararlı olduklarını dile getirdi.