Yaşam ve Spor Merkezinde Pilates Zamanı

Yaşam ve Spor Merkezinde Pilates Zamanı

Sağlıklı ve formda bir yaşam için Malatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler A.Ş  Yaşam ve Spor merkezinde Pilates Kursu açıldı.

      Deneyimli öğretici Spor hocaları tarafından Cevatpaşa Mahallesi Şehit İ. Alpay Bulvarında Malatya Büyükşehir Belediyesi Yaşam ve Spor Merkezi Malatyalıların zinde ve sağlıklı hayat için spor yapacağı alanları tercih etmesi istek ve talepleri doğrultusunda yeni branşlarda hizmetler sunması takdir kazanıyor.

            50 dönümlük arazi üzerine kurulan Malatya Büyükşehir Belediyesi Yaşam ve Spor merkezi 16 Bin metrekare kapalı yaşam ve spor kompleksleriyle sadece Malatya’nın değil Doğu Anadolu Bölgesinin yıldız yatırımlarından birisidir.

         2016 yılında Malatya Halkına kapılarını açan merkez bay ve bayanlara yönelik ayrı, ayrı inşa edilmiş havuz, Sauna, hamam ve fitness birimleri ile tesislerdeki tüm hizmetler haftanın 6 günü sabah 7 akşam 22.30 a kadar Malatyalıların hizmetinde ihtiyaca cevap veriyor.

     Ayrıca toplam 200 araç kapasiteli kapalı ve açık otoparkları ile araç park sorunu ortadan kaldıran Yaşam ve Spor Merkezinde Sağlıklı ve formda bir yaşam için güler yüzlü personeller birinci sınıf sosyal donatılar ile huzur içerisinde vatandaşların spor yapabilecekleri adres.