Yaşam ve Spor Merkezi | Belsos

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler “Belsos ” sosyal alanda markalaşıyor.

Artık huzurun ve mutluluğun adresi Malatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler “Belsos ” olacak.
Şirketimiz sosyal tesisler olarak halkımıza artık modern düzeyde hizmet verecek.
Büyükşehir Belediyemizin sosyal tesisleri insanlarımızın nefes alabileceği mekanlar haline dönüştürmek için önemli çalışmalarımız oldu.

Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatları doğrultusunda vatandaşlarımızın ailesiyle doyasıya eğlendiği alanlar oluşturmak için yoğun çabalarımız oldu ve Cafeler Malatya’nın sosyal mekânları haline dönüştü.

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından TSK Lojmanları kavşağında yapılan Yaşam ve Spor Merkezi vatandaşların hizmetine sunuldu.

Yapımına 2013 yılında başlanan ve yaklaşık 22 milyon liraya malolan Yaşam ve Spor Merkezi, gerek fiziki yapısı ve gerekse içerisinde barındırdığı hizmet yelpazesi sayesinde Türkiye’de örnek gösterilecek bir proje niteliğinde.

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından verilen bilgilere göre, 53 dönüm alan üzerine yapılan Yaşam ve Spor Merkezi’nin hizmete girmesiyle birlikte vatandaşlar tarafından yoğun ilgiye maruz kaldığı bildirildi.

Açık ve kapalı alan aktiviteleri sayesinde her türlü spor ve dinlenme aktivitelerinin yapılabildiği Yaşam ve Spor Merkezi içerisinde; yüzme havuzları, çocuk havuzları, Türk hamamı, sauna, fitness,  salonları,  kafeterya,  kortları bulunuyor.

Açık ve kapalı tesislerin ayrı ayrı işletildiği Yaşam ve Spor Merkezi’nin kapalı alanları Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Belsos şirketi tarafından işletilirken, merkez içerisinde fitness salonu hariç diğer ünitelerin tam teşekkül hizmet vermeye başladığı bildirildi. Spor aletlerinin monte çalışmaları süren fitness salonunun ise önümüzdeki haftalarda bitirilerek vatandaşların hizmetine sunulacağı kaydedildi.

Birinci kalite bir tesis

Gerek tasarımı ve gerekse işlevselliği ile şimdiden dikkat çeken Yaşam ve Spor Merkezi’ndeki tesisler uluslar arası standartlara sahip. Olimpik yüzme havuzları, çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, kapalı ve açık otopark, fitness,  salonları, açık ve kapalı kafeteryalar,  oturma grupları gibi her türlü sağlıklı yaşam spor tesisinin yer aldığı Yaşam ve Spor Merkezi’nin inşaatı, küçük rötuşlar dışında tamamlandı. Açık alan spor tesisleri hizmete girerken, çevre düzenleme çalışmaları ise bitme aşamasına getirildi.

Yarı Olimpik havuzdan, fitness salonuna kadar her şey var

17 dönüme yakın kapalı, 35 dönümün üzerinde de açık alanı bulunan Yaşam ve Spor Merkezi içerisinde birçok spor tesisi bulunuyor.

Yaşam ve Spor Merkezi içerisinde; 2 adet bay ve bayanlar için ayrı ayrı yarı olimpik yüzme havuzu, 2 adet masaj havuzu, 2 adet çocuk havuzu, dinlenme terasları, 2 adet fitness salonu, 2 adet geleneksel hamam, saunalar,  Tekvando, Çocuk Cimnastik Plates, Ayrobik Plates,  kafeterya, ile açık ve kapalı otopark alanları yer alıyor.

Yaşam ve Spor Merkezi’nden faydalanmak isteyen vatandaşların, merkeze giderek üyelik başvurusunda bulunmaları gerektiği belirtildi.

ÖZELLİKLERİ

  • 2 Adet Yarı Olimpik Havuz,
  • 2 Adet Masaj Havuzu,
  • 2 Adet Çocuk Havuzu,
  • 2 Adet Fitness Salonu,
  • 2 Adet Geleneksel Hamam,
  • Sauna, Tekvando, Çocuk Cimnastik, Plates, Ayrobik Step ,
  • Bay/Bayan KıckBoks(Yetişkin/Çocuk),
  • Açık ve Kapalı Otopark.
 

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi Günü Kapalıyız.

Açılış: 07:00

Kapanış: 22:30

İLETİŞİM ADRESİ/ TELEFON

 Cevatpaşa, 44110 Yeşilyurt/Malatya Tlf:0422 502 01 31-0(422) 502 00 41

 

Bize Harita üzerinden ulaşın

İşletmelerimiz

YAŞAM ve SPOR MERKEZİ KURSLARI

Görsel Galeri

Herhangi bir konuda desteğe mi ihtiyacınız var ? Bize ulaşın…